O firmie

KM Metal Works specjalizuje się w obróbce stali nierdzewnych I aluminium.

Produkcję rozpoczęliśmy w 2011 roku. Wieloletnie doświadczenie w obróbce stali nierdzewnych i aluminium właścicieli firmy sprawia że z małej firmy w szybkim tempie rozrastamy się w prężną i zaawansowaną technicznie firmę.

Świadczymy usługi w zakresie obróbki blach i profili od pojedynczych sztuk do ilości wielkoseryjnej.

Projektujemy i produkujemy urządzenia i konstrukcje dla przemysłu w branży hotelarskiej, przemysłu spożywczego, medycznego, budowlanego, stolarskiego jak również pogrzebowego.

Znajomość obróbki stali szlachetnych sprawia że każde zlecenie którego się podejmujemy poprzez:

wstępną wycenę , wykonanie projektu i proces produkcyjny gwarantuje solidne i estetyczne wykonanie powierzonych zleceń.

Nowoczesny park maszynowy: Ciecie laserowe Blach, precyzyjna gilotyna, gięcie na prasach krawędziowych CNC, szlifowanie płaszczyzn, załamywanie krawędzi, walcowanie, wiercenie, fazowanie, gwintowanie, spawanie, i obróbka wykończeniowa. Pełna oferta na stronie w części: park maszynowy.

Bogato zaopatrzony magazyn w blachy i profile pozwala na szybkie wykonywanie zleceń.
 

Aby w pełni zagwarantować jakość i precyzję wykonania nie zapominamy o inwestycji w oprogramowanie i wykwalifikowany zespół konstruktorów i technologów.

Projektowanie 3D – Solid Works Professional

Projektowanie 2D – Auto Cad

Optymalizacja materiałów w celu zminimalizowania odpadów.

Wewnętrzny system zarządzania który zapewnia  kontrolę na dowolnym etapie produkcji, jak również sprawdzenie historii wykonywanych zleceń.

Dzięki całemu procesowi produkcji potencjał błędu ludzkiego jest bliski minimum.

Park maszynowy

2016

                Laser CO2 4KW 1500x3000,            Gilotyna CNC Darley,                    Prasa krawędziowa CNC Darley,                      Cięcie Blach, Gięcie Blach, Walcowanie Blach, Szlifowanie płaszczyzn, Załamywanie krawędzi, Wiercenie,               Fazowanie, Gwintowanie, Spawanie TIG MIG MAG stali Nierdzewnych i Aluminium,  Zgrzewanie,  Obróbka wykończeniowa