Leidenschaft zum Metall

Eine gemeinsame Leidenschaft zu rostfreiem Stahl und Aluminium bildet Grundlagen für die KM Metal Works-Firma.

UNSER ANGEBOT

Wir erbringen Leistungen im Bereich Bearbeitung rostfreien Stahls und Aluminiums durch:

Blechschneiden mit einem Laser, Schneiden mit einer Schneidemaschine, CNC-Biegen, Schleifen von Flächen und Entgraten, Wälzen, Bohren und Gewindeschneiden, Schweißen rostfreien Stahls und Aluminiums mit TIG, MIG, MAG -Methode sowie Schlichten.

Neben Leistungen sind wir in der Möbelherstellung und Herstellung von Geräten für Lebensmittelindustrie tätig:

Tische, Schränke, Dunstabzugshauben, Mülleimer, Containers, Behälter u.Ä.

Wir bieten auch eine Reihe von Waren für kleine Architektur:

Töpfe, Bänke, Fahrradständer, Geländer, Auffahrten u.Ä.

Usługi

Cięcie laserem blach ze stali nierdzewnej i aluminium. Cięcie gilotyną. Obróbkę powierzchni blach, załamywanie krawędzi. Gięcie blach CNC. Walcowanie blach. Walcowanie i gięcie rur. Wiercenie, fazowanie, gwintowanie. Cięcie precyzyjne piłą rur i profili ze stali nierdzewnej i aluminium. Zgrzewanie punktowe. Spawanie stali kwasoodpornych i aluminium. Szlifowanie i obróbka wykończeniowa. Projektowanie 2D, 3D

Kuchnie

W naszej ofercie znajdą Państwo również meble do gastronomii. Zastosowanie stali nierdzewnej gwarantuje trwałość estetykę, łatwość w utrzymaniu czystości , ale przede wszystkim spełnia warunki sanitarne. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w Polsce i zagranicą pomożemy Państwu skonfigurować i zaprojektować Państwu meble i urządzenia według Państwa potrzeb. Również możemy wykonać projekty indywidualne. W naszych realizacjach znajdą państwo między innymi: Zlewy, zlewy na wymiar, stoły robocze, szafy ścienne, szafy przelotowe, kosze na odpady, pojemniki, okapy- pochłaniacze przemysłowe, wózki transportowe itp. Jak również indywidualne projekty.

Przemysł spożywczy

Trwałość i łatwość w utrzymaniu higieny sprawia że najczęściej spotykanym materiałem w przemyśle spożywczym jest stal nierdzewna. Nasze doświadczenie w branży spożywczej gwarantuje że każde zlecenie zostanie oddane do użytku zgodne z aktualnymi wymogami. W naszych realizacjach znajdą Państwo miedzy innymi: Pochłaniacze przemysłowe, Wanny, Zsypy Pojemniki, Stoły robocze, Kosze i pojemniki na odpady Jak również indywidualne projekty według potrzeb klienta.

Przemysł budowlany

Trwałość i efekt wizualny stali nierdzewnej i aluminium sprawia że w przemyśle budowlanym jest coraz częściej stosowana. W naszych realizacjach znajdują się między innymi: Schody, balustrady, opierzenia, panele elewacyjne, podjazdy, bramki, przęsła furtki i bramy, Umywalki, kratki prysznicowe jak również małą architekturę, ławki, donice, skrzynki pocztowe itp. Również wykonujemy zlecenia pod projekty indywidualne. Nasi konstruktorzy posiadają doświadczenie i wiedzę które pomogą w realizacji Państwa zlecania. Przy zastosowaniu stali nierdzewnej możemy być spokojni o trwałość i estetykę

Domy pogrzebowe i prosektoria

Wózki transportowe, Tace na ciało, Stoły do mycia i balsamacji, Stoliki na instrumenty, Wanny do mycia tac, Regały, Jak również detale pod indywidualne zamówienie.

Maschinenpark

2016

Laserschneiden von Blech, eine präzise Schneidemaschine, CNC -Biegen auf den Kantenprassen, Flächenschleifen, Kantenbrechen, Wälzen, Bohren, Fasen, Versehen mit einem Gewinde, Schweißen und Abschlussverarbeitung.